logowanie i rejestracja

logowanie

Zapraszamy do współpracy redakcyjnej korespondentów-wolontariuszy.

W Polsce i u naszych sąsiadów corocznie organizuje się tysiące imprez plenerowych- takich jak jarmarki, targi, kiermasze, festyny, pikniki. Wiele z tych imprez, dzięki organizatorom, sponsorom, wystawcom i uczestnikom ożywia i promuje wsie, miasteczka i miasta, eksponuje ciekawe miejsca-skanseny, zamki czy zabytkowe miejscowości.

 

                                                                                          foto : materiały prasowe

 Jarmark, targ czy kiermasz często jest miejscem pierwszego kontaktu widza z oryginalnym rękodziełem, sztuką ludową, ciekawym wytworem rzemieślniczym, żywnością ekologiczną czy frapującym występem artystycznym.

 

                                                                                                    foto : Jacek Żurawski

Warto więc na dłużej zachować niezapomniane wrażenia z takich imprez i podzielić się nimi z naszą społecznością – refleksje, dobre wzory i wzorce pomogą innym przy następnych imprezach, promują wydarzenia , organizatorów i wystawców.

                                                                                                                                               foto : materiały prasowe

Takich relacji w sieci ciągle jest za mało, dlatego apelujemy do pasjonatów imprez plenerowych ( szczególnie tych handlowo-promocyjnych organizowanych w waszej miejscowości, rejonie czy też miejscu pobytu) o przysyłanie nam na kontakt[at] jarmarki-kiermasze.pl ( [at]=@) ciekawych fotek, reportaży, informacji o wydarzeniach, niespotykanych wyrobach rękodzieła czy godnego polecenia produktu lokalnego lub lokalnej kuchni.

Wszystkie nadesłane materiały publikowane będą z zastrzeżeniem regulaminowym portalu , pod nazwiskiem/nickiem autorów (niestety nie wypłacamy za nie honorariów autorskich).

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja portalu www.jarmarki-kiermasze.pl