logowanie i rejestracja

logowanie

 

Ukazał się już kwietniowy, świąteczno-wielkanocny, numer 4 najpoczytniejszego polskiego miesięcznika Twój STYL. Jak zwykle znakomita edycja, 280 stron, newsy, piękno, trendy w modzie, kosmetyki, gwiazdy, kuchnia od święta (rewelacyjne wielkanocne menu!), podróże, dom, uczucia, zdrowie i wiele innych ciekawostek. Dla każdego coś interesującego - paniom i panom to czasopismo zalecamy jako lekturę obowiązkową na święta!

 

Dla nas i wszystkich jarmarkowiczów, na 130 stronie tego miesięcznika , zamieszczono miłą informację o jarmarkach wielkanocnych organizowanych w okresie przedświątecznym w Polskich miastach :

 

Oczywiście w Katalogu portalu www.jarmarki-kiermasze.pl  znajdą Państwo znacznie więcej wizytówek jarmarków i kiermaszy wielkanocnych, organizowanych z sercem i rozmachem w innych miejscowościach naszego kraju, a i tak jest to tylko niewielka część przedświątecznych imprez, zgłoszonych nam przez ich organizatorów i fanów.

Wszystkim odwiedzającym jarmarki i kiermasze życzymy znakomitej rozrywki, spotkania z lokalnym produktem i rękodziełem oraz poczynienia wielu atrakcyjnych zakupów.

Wesołych Świat, smacznego jajeczka i wilgotnego Dyngusa!