logowanie i rejestracja

logowanie

Zasłużony krakowski organizator kiermaszy, targów i jarmarków - firma ARTIM Sp. z o.o.  w maju br. obchodziła jubileusz  30-lecie istnienia. W swoim dorobku ARTIM ma wiele wspaniałych, niezapomnianych imprez odbywających  się przede wszystkim  na Rynku Głównym w Krakowie, takich jak Targi Bożonarodzeniowe, Targi Wielkanocne, Jarmark Rzemiosła, Jarmark na Św. Michała. Imprezy te, to powrót do tradycji Rynku Głównego, który od początku swojego istnienia służył przede wszystkim handlowi i rozrywce.

 

 

 

W swych działaniach ARTIM zawsze  wspierał autentyczne, amatorskie zespoły, szczególnie pokazując tradycyjny folklor  regionu małopolskiego, podhalańskiego,  obrzędy ludowe oraz zespoły młodzieżowe i dziecięce. Piękną kartą działalności spółki jest również promocja rękodzieła artystycznego i rzemieślniczego oraz kuchni z produktami regionalnymi i lokalnymi.

Dzięki staraniom ARTIM  wszystkie organizowane przez tą firmę  imprezy etniczne odznaczają się  szczególną ciekawą infrastrukturą techniczną (scena, pawilony, kioski-beczki), specyfiką i nastrojem,  wynikającym z połączenia klimatu krakowskiego  Starego Miasta z przemyślanym i oryginalnym programem oraz doborem, interesujących  rzesze turystów i odwiedzających – wystawców.

Nieodłącznym elementów Targów i Jarmarków jest także znakomita gastronomia na świeżym powietrzu wraz z tradycyjnym, beczkowym grzańcem galicyjskim.

Targi i jarmarki na stałe wpisały się w kalendarz imprez Rynku krakowskiego, to wypracowana wieloletnia tradycja, która w dużej mierze ma wpływ na rozwój kulturalny i gospodarczy Krakowa.

Warto tu nadmienić, że chwaląc cudze zważyć wypada fakt, iż krakowskie Targi Bożonarodzeniowe ( tegoroczne odbędą się w dniach 24 listopada - 26 grudnia 2017 r.) zostały wyróżnione m.in. przez „CNN" i brytyjski dziennik „The Guardian" jako jedne z najlepszych Targów Bożonarodzeniowych na świecie.

 

W bieżącym roku za swój ogromny dorobek firma ARTIM Sp. z o.o.  została doceniona i uhonorowana najważniejszymi gratyfikacjami biznesowymi :

  • Polskim Godłem Promocyjnym Teraz Polska w XXVII Edycji Konkursu na najlepsze produkty i usługi za : Targi Bożonarodzeniowe organizowane na Rynku Głównym w Krakowie.
  • I nagrodą w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości -w kategorii: Usługi dla ludności - Organizacja Targów i Kiermaszy 
  • Złotą Odznaką Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości - za wieloletnią współpracę w zakresie organizacji targów rzemieślniczych i wkład w rozwój przedsiębiorczości
  • a w dniu 8.06.2017 r.- za całokształt działalności na rzecz m. Krakowa, honorowym i niezmiernie prestiżowym medalem Św. Krzysztofa przyznanym przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa 

      

zdjęcia z Gali wręczenia Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska w XXVII Edycji Konkursu na najlepsze produkty i usługi

za Targi Bożonarodzeniowe organizowane na Rynku Głównym w Krakowie dla przedstawicieli Spółki ARTIM ,

  źródło : http://kiermasze.com.pl

 

Od początku istnienia spółki ARTIM związani są, a pełniący w niej obecnie kierownicze funkcje:  pp. Monika i Dariusz Michalakowie oraz p. Zygfryd Roman Gawrysiak- Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki.

Cieszymy się niezmiernie z sukcesu i osiągnięć przedstawiciel naszego środowiska, funkcjonującego na rynku od 30 lat, a  tak docenionego i uhonorowanego za organizację targów, jarmarków i kiermaszy.  Mamy nadzieję, że nie są to ostatnie wyróżnienia. 

 

Jubilatowi składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia organizacji następnych, wspaniałych i  niezapomnianych  imprez etnicznych na krakowskim Rynku!

 

 

Krakowskie Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe „Artim” Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowieprzy ul. Św. Gertrudy 14, powstało w 1987 roku.