Informacja o cenie

Wstęp na wydarzenie jest płatny

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

świętokrzyskie
ul. Zakładowa 1, Kielce
Kielce, 25-024

Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło | Kielce

piątek, 20 kwiecień 2018 - niedziela, 22 kwiecień 2018

jarmarki, kiermasze, targi

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem rękodzielnictwem i życzliwym przyjęciem grudniowych targów, zarówno przez środowisko wystawców, jak i przez gości tego wydarzenia, Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Targi Kielce zapraszają Państwa w dn. 20–22 kwietnia 2018 r. na kolejne Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego "Rękodzieło". 
Jednocześnie miło nam poinformować Państwa, że jesienne i wiosenne targi już na stałe zostają wpisane w kalendarz targowy.

Regulamin, karta zgłoszenia: http://wdk-kielce.pl/index.php?id1=2&news=1502&language=pl

Prosimy o zaglądanie na stronę tego wydarzenia oraz na fp WDK:https://www.facebook.com/wdk.kielce/ stronę WDK http://wdk-kielce.pl/ i stronę Targów Kielce http://www.targikielce.pl/ na których na bieżąco publikowane będą wszystkie ważne informacje.

Rękodzieło w nowoczesnym wydaniu

Pragniemy, aby przedmioty, którymi się otaczamy były nie tylko funkcjonalne i piękne, ale także niepowtarzalne. Coraz rzadziej interesują nas masowo produkowane ubrania czy meble. Jeśli więc szukasz oryginalnych dodatków nie może zabraknąć Cię na targach Rękodzieło, które rozpoczynają się już  20 kwietnia w Targach Kielce.

Wiosenna edycja targów Rękodzieło debiutuje w kieleckim ośrodku wystawienniczym.  Do tej pory wydarzenie odbywało się w grudniu, jednak duże zainteresowanie imprezą pozwoliło na organizację kolejnej odsłony. 
W trwającym od 20 do 22 kwietnia wydarzeniu weźmie udział blisko 40 wystawców, którzy zaprezentują niezwykle dzieła swoich rąk.

Wśród stoisk będzie można spotkać między innymi producentów stylowej biżuterii – kolczyków z kamienia, własnoręcznie robionych bransoletek czy haftowanych naszyjników. Miłośnicy oryginalnej porcelany również znajdą coś dla siebie – twórcy ceramiki zaskoczą świeżymi wzorami i nowymi propozycjami mis, waz oraz ozdobnych talerzy. Co ciekawe również czworonogi wyjdą
z Targów Kielce merdając z zadowolenia ogonem – ich właściciele będą mogli kupić niezwykłe, personalizowane obroże, szelki czy smycze.

Goście szukający dodatków, które ozdobią mieszkania i biura nie będą zawiedzeni – artyści z całej Polski zaprezentują swoje prace. Ikony, płaskorzeźby, obrazy i wiele, wiele innych dzieł, czekać będzie w halach Targów Kielce na swoich nowych właścicieli.

Nie zabraknie także oryginalnych przedmiotów dla najmłodszych. Wśród wystawców znalazły się nie tylko firmy szyjące pościel, kocyki czy beciki dla niemowląt, ale także producenci drewnianych i szmacianych zabawek czy niezwykłych dodatków do dziecięcych pokoi.

Również z myślą o maluchach organizatorzy targów Rękodzieło przygotowali szereg atrakcji. Najmłodsi będą mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania maszyny do szycia i własnoręcznie wykonać misia – przytulankę. Warsztaty poprowadzi także twórczyni lalek – motanek. Te słowiańskie zabawki tworzy się z resztek materiałów bez użycia nici.

Zabawa gwarantowana!

 Wstęp na wydarzenie jest płatny, a bilety można zakupić w kasie w dniu imprezy.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia

Osoby do kontaktu:
– Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Dział Promocji i Organizacji Imprez WDK,
– Ewelina Matys, nr stacj.: 41 36 51 211, nr kom.: 606 610 073; e-mail: matys.ewelina@targikielce.pl - Targi Kielce Exhibition & Congress Centre.