Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

mazowieckie
Chmielna
Warszawa

Jarmark z Tradycją | Warszawa

sobota, 28 kwiecień 2018 - niedziela, 29 kwiecień 2018

jarmarki, kiermasze, targi

"Jarmark z tradycją" powstał dla wielbicieli polskiej tradycji, rękodzieła oraz pysznych swojskich przysmaków.

Na naszych jarmarkach będziecie mogli Państwo poznać prawdziwe regionalne wyroby z różnych regionów Polski oraz bezpośrednio porozmawiać z ich producentami.
Wszystkie produkty oferowane podczas jarmarku są robione według starych receptur a ich wspaniały smak i aromat przypomina smaki dzieciństwa. Na jarmarku będzie można nabyć min. wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, miody z lokalnych pasiek, sery, sękacze, ciasta domowe, przetwory z owoców i wiele innych pyszności pozbawionych konserwantów i chemii.

Będzie to również okazja do kupienia wyjątkowych rzeczy które wyszły prosto z rąk lokalnych twórców i artystów takie jak unikatowa biżuteria, garncarstwo, koronkarstwo, świece, ceramika, drewniane rzeźby, zabawki, mydła, kosmetyki itp.

Jarmark na ul. Chmielnej w Warszawie odbywać się będzie w terminach: 28-29.04, 19-20.05, 23-24.06, 21-22.07, 25-26.08NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!!!

Adres e-mail to obecnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Numer telefonu to obecnie 518101608.