Wyszukiwarka wydarzeń

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

pomorskie
ul. Wodnika 50
Gdańsk, 80 - 299

16.Wiosna w Ogrodzie z Kiermaszem | Renk | Gdańsk

piątek, 18 maj 2018 - niedziela, 20 maj 2018

jarmarki, kiermasze, targi

Przed nami kolejna XVI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku. 

Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Udział w niej biorą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski.

 

Dodatkową szeroką ofertę produktów przygotowują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych. 

Coroczny edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje, które przygotowujemy wspólnie z Partnerami Wystawy, zapewniając konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nigdy się nie nudzą.

Tradycyjne podczas oficjalnego otwarcia wystawy w dniu 19 - go, wystąpi kaszubska kapela "Pstrąg". Wystawie w dniu 19 maja towarzyszył będzie piknik wieprzowy zorganizowany przez Pomorską Izbę Rolniczą.

Jak co roku odbywają się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.

 

Serdecznie ZAPRASZAMY i do zobaczenia w Rënku!