Wyszukiwarka wydarzeń

15. Jarmark Wojciechowy 2019 | Mława

Sobota, 13 lipiec 2019

warmińsko-mazurskie | Polska, ul. 3 Maja, Mława

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

jarmarki, kiermasze, targi

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.

Już 13 lipca 2019 r. ulice 3 Maja i Chrobrego, po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty, a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków przygotowanych według domowej receptury.

Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Do wystawienia swoich stoisk zachęcamy bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 lipca 2019 r.

Dane kontaktowe
Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława
tel. 23 654-35-85
e-mail:

Dokumenty do pobrania na stronie
https://mdkmlawa.com/news/990/jarmark-wojciechowy-karta-zgloszenia-i-regulamin