Wyszukiwarka wydarzeń

Jarmark Na Nikiszu | Katowice Nikiszowiec

Piątek, 04 grudzień 2020 - niedziela, 06 grudzień 2020

Nikiszowiec, Katowice

+48505260182 / /

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

jarmarki bożonarodzeniowe
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zdecydowaliśmy się na zmniejszenie liczby wystawców przy jednoczesnym powiększeniu obszaru Jarmarku. Względy logistyczne i bezpieczeństwa powodują, że będziemy przede wszystkim promować wynajem naszych namiotów, które możemy z wyprzedzeniem ustawić w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami epidemiologicznymi, a także zgłoszenia obejmujące wszystkie dni Jarmarku. Wszyscy też musimy być przygotowani na wytyczne, które mogą się zmieniać, w zależności od rozwoju sytuacji. To jednak za jakiś czas. Teraz ważne jest, abyście kliknęli na ten link: http://www.fil.org.pl/.../jarmark-na-nikiszu-wiecej... i pobrali formularz zgłoszeniowy. Jak zwykle jest w wersji edytowalnej (word) i pdf. W formularzu znajdują się wszystkie potrzebne do zgłoszenia informacje, ale uczulamy już teraz na kilka ważnych kwestii:
1. zgłoszenia przyjmujemy TYLKO drogą elektroniczną czyli poprzez e-mail,
2. zmienił się adres mailowy, na który należy wysyłać zgłoszenia; teraz jest to adres:
3. prosimy aby jeden wystawca przesyłał tylko jednego maila ze zgłoszeniem, jednego maila, w którym prześle formularz, zdjęcia i wszelkie inne informacje,
4. prosimy, aby nie wysyłać za kogoś zgłoszeń z tego samego adresu e-mail (czyli jeden wystawca = jeden e-mail = jedno zgłoszenie).
Pracujemy też nad tym, aby wystawcy mieli dedykowany parking w bezpośrednim sąsiedztwie Jarmarku. Będziemy o tym informować.
Mamy nadzieję, że uda nam się po raz kolejny zorganizować udany i bezpieczny Jarmark Na Nikiszu. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń