Wyszukiwarka wydarzeń

Hilary Gościniec dla Przyjaciół | Kleszczewo, Kociewie

Wtorek, 02 luty 2021 - piątek, 31 grudzień 2021

pomorskie, Kleszczewo, ul Gdanska 1, 83-034 Trąbki Wielkie, Kleszczewo

tel. 58 682 83 81 / /

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

Potrawy regionalne na wynos, gdzie, od kogo?

Gościniec Hilary Dla Przyjaciół w Kleszczewie znajduje się na trasie Gdańsk – Starogard Gdański, ze względu na bliskie położenie aglomeracji trójmiejskiej, dla jej mieszkańców jak i przejezdnych gości, jest świetnym miejscem zaopatrzenia w świeże produkty lokalne, chwilą relaksu czy miejscem "wypadu na smażoną rybkę" 

 

 

Przy restauracji płynie malowniczy, prawie "górski" strumyk z wodospadami, który zasila własne stawy z hodowlą znakomitego pstrąga tęczowego. Gościniec słynie z przepysznych potraw z ryb własnej hodowli oraz kuchni regionalnej. W pięknych terenach okalających Gościniec znajduje się  zagroda ze zwierzętami oraz starannie urządzony i zadbany park z winnicą, terenami spacerowymi i  placem zabaw dla dzieci.

 

Gościniec  Hilary Dla Przyjaciół w Kleszczewie jest producentem smakowitych, wędlin lokalnych i przetworów mięsnych oraz rybnych, wielu gatunków kociewskich ciast i pierogów, które sprzedaje na miejscu i serwuje w ciekawej, stylowo urządzonej restauracji, zawsze sympatyczna i uśmiechnięta obsługa.

Informacje o firmie

Odbiór przez klienta · Obszar dostawy 15km

Opłata za dostawę

Akceptuje Gotówkę · Visa · Mastercard

Więcej szczegółów na stronie : 

https://www.facebook.com/Hilary-Gosciniec-dla-Przyjaciol-Kleszczewo-302059039841926/