Wyszukiwarka wydarzeń

DOBRY TARG | OKLASKI STANISŁAWIE | Kociewie

Niedziela, 13 czerwiec 2021

OKLASKI STANISŁAWIE

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

jarmarki, kiermasze, targi
Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu wspólnej przestrzeni spotkań lokalnych producentów i rolników z ludźmi, którzy wybierają naturalne produkty. Spełniamy to marzenie! Tworzymy Dobry Targ wypełniony po brzegi wartościowymi produktami, pysznym jedzeniem i dobrą energią.
13 czerwca zapraszamy Was do urokliwego miejsca Oklaski Stanisławie i jego ogrodów, gdzie odbędzie się pierwszy Dobry Targ, a wraz z nim pojawią się producenci m.in. serów, miodów, przetworów oraz wędlin. Na kupujących czekać będą zakwasy, naturalne soki i syropy a od rolników - owoce i warzywa.
Oklaski Stanisławie przygotowują dla Was rarytasy z grilla oraz bar ze smakołykami. Świeża warka Gryfa od Wolnego Browaru Tczewskiego ugasi największe pragnienie, a wiosenne marzenia o błogim piknikowaniu spełni połać zieleni otaczająca Oklaski.
Przybywajcie tłumnie w niedzielę 13 czerwca w godzinach 11:00-15:00 do Oklasków! Zabierzcie ze sobą torby na targowe zdobycze i zadbajcie o portfele wypełnione kartami i monetami, bo przygotowaliśmy dla Was samo Dobro!
Szykujcie koce! Czas na relaks z Dobrym Targiem i najlepszy wypas na świeżym powietrzu przy dźwiękach dj'skich setów. Wprost nie może Was zabraknąć!