logowanie i rejestracja

logowanie

Tablica ogłoszeń  jarmarcznych

dla zalogowanych wystawców i organizatorów jarmarków oraz kiermaszy.

 

Na tej tablicy wystawcy oraz organizatorzy jarmarków, zalogowani na naszym portalu, mogą zamieszczać krótkie merytoryczne ogłoszenia.

 Ogłoszenia są moderowane i edytowane przez moderatora, który jednocześnie decyduje o ich publikacji. Za zamieszczane treści nie odpowiadamy!!!

W adresie elektronicznym zamiast sumbolu # wstawić @

 

miesiąc/rok Ogłaszajacy/ miejscowość Oferta Przedmiot oferty Kontakt
--------------------- --------------------------- ----------------------------------- ------------------------------------------ ----------------------------------------
 06-2017  Jacek Pyzel, Warszawa  Jestem kolekcjonerem antyków  chętnie przyjął bym zaproszenie do wzięcia udziału oraz do wystawienia  mojej kolekcji na jarmarkach etc  Tel. 512937682
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Link: https://m.facebook.com/anticpol/
 06-2017  Justyna Gawrońska
Mintique 
 Wykonuję biżuterię artystyczną w kształtach słodyczy oraz szyję drobne dekoracje  wezmę udział w wydarzeniach na terenie Opolszczyzny

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/mintiquee

 01-2018  Oleg  Jesteśmy przedstawicielami białoruskiego  rękodzieła. Realizujemy łyżeczki i długopisy z napisami- na polskich targach. Chcemy brać udział w jarmarkach czy targach. Bardzo czekamy na zaproszenia i warunki uczestnictwa. 

 tel.+375297613455 Oleg

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.