UWAGA: 

  • Korzystanie z serwisu jarmarki-kiermasze.pl oznacza akceptację  Regulaminu .

 

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych | Zakopane

Czwartek, 15 sierpień 2019

małopolskie | Polska, Zakopane

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

jarmarki, kiermasze, targi

15 sierpnia 2019 od godz. 14:30 podczas Jubileuszowych X Europejskich Targów Produktów Regionalnych serwowane menu będzie dla zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych powiatów: poznańskiego, kartuskiego, łowickiego i świdnickiego oraz baców, uczestników Konkursu Na Najlepszego Oscypka

Dlaczego warto wybrać się na X Jubileuszowe Europejskie Targi Produktów Regionalnych? Otóż – podczas Targów prezentowana jest bogata oferta różnorodnych produktów wędliniarskich, mleczarskich, owocowo – warzywnych, wyrobów cukierniczych, napojów w tym również wina, piwa, nalewek z Polski i zagranicy. Lecz - nie tylko – targi skierowane są zarówno do profesjonalnych odbiorców jak i wszystkich tych, którzy lubią gotować, szukają inspiracji kulinarnych, mając możliwość spotkać uznane autorytety sztuki kulinarnej. Prezentacje przedstawiane przez kucharzy ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników, Koła Gospodyń Wiejskich, kucharzy z rekomendowanych karczm podhalańskich oraz przedstawicieli miast i powiatów zaprzyjaźnionych – cieszą się co roku ogromnym uznaniem.
 
Targi są wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności certyfikowanej. Miejsce Targów tętni muzyką ludową, zachwyca wyrobami rękodzielniczymi, degustacją potraw. W „Zarembku Tradycji” – dowiadujemy się o tym jak wytwarza się sukno, o tym jakie tajemnice i skarby ukryte są w Tatrzańskim Parku Narodowym, także o historii tradycji Podhala. To unikalne miejsce, w którym możliwość spotkań z twórcami ludowymi przybliża proces tworzenia. Misją Targów jest promocja i prezentacja powiatu tatrzańskiego.
 
STREFY
ROLNO-SPOŻYWCZA,
KOSMETYCZNA, RĘKODZIEŁA
I GASTRONOMICZNA
 
ZAPRASZAJĄ
 
ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
 
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury
tel. 18 20 613 20 lub 600 904 281
Tagi wydarzenia:
jarmark jarmarki targi