Od piętnastu lat malownicza  Mława, miasto położone  na styku  województw mazowieckiego   warmińsko-mazurskiego, w okresie letnim rozbrzmiewa muzyką i jarmarcznym gwarem. Wszystko to  za sprawą organizowanego Jarmarku Wojciechowego.

 

W tym roku to już 15 edycja tego pięknego i ciekawego jarmarku i jak zawsze odwiedzające go tłumy mieszkańców i gości, w szczególności rzesze wypoczywających w tym regionie wczasowiczów i turystów.

Już 13 lipca 2019 r. w Mławie ulice 3 Maja i Chrobrego, po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty, a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków przygotowanych według domowej receptury.

Organizatorzy Jarmarku Wojciechowego wierzą , że tylko dzięki  zaangażowaniu jarmarcznych wystawców  Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Do wystawienia swoich stoisk zachęcają  bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku.

Termin przyjmowania zgłoszeń dla wystawców mija 7 lipca 2019 r. 

Organizatorem Jarmarku Wojciechowego jest Miejski Dom Kultury w Mławie.


Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM.  

Źródło : https://mdkmlawa.com