Makramy, szydełkowe serwety, biżuteria, ale także ekologiczne dodatki z odzyskanego drewna – Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło” zapraszają wszystkich miłośników niepowtarzalnych przedmiotów do Targów Kielce. Jesienna odsłona targów Rękodzieło już od piątku!

Rękodzieło: ręcznie wykonane dodatki designerskim hitem!

 

Ręcznie wyrabiane przedmioty codziennego użytku to dekoracyjny „must have!”. Coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swoich domów oryginalnymi dodatkami, przedmiotami pochodzącymi z recyklingu, a designerska biżuteria znajduje wielu miłośników

Kolejna odsłona Międzynarodowych  Targów  Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”   to nowe, świeże wzory i niespotkani dotąd wystawcy. Goście będą mogli podziwiać prace artystów, szukać dekoratorskich inspiracji, a także wzbogacić się o niepowtarzalne przedmioty. Domowe ozdoby, ciekawe, kobiece dodatki, biżuteria, a także oryginalna porcelana i pomysłowe zabawki dla dzieci – tego wszystkiego będzie można szukać w licznych, kolorowych kramach.

Tradycją targów  są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego. Organizatorzy zapraszają m.in. na lekcję tworzenia lasów w słoiku.

Targi Rękodzieło rozpoczynają się 8 października i towarzyszą wystawom: Dom i TY, Eco-Style i Agrotech.