Jest to festyn historyczny utrzymany w klimacie dawnych, średniowiecznych jarmarków, łączący w swojej formule rozrywkę i naukę. Impreza ma charakter regionalny, jak wynika z naszych doświadczeń z lat poprzednich, uczestniczą w niej także mieszkańcy innych części Polski, a także turyści zagraniczni (głównie Niemcy).
Podczas Jarmarku odtwarzamy życie w średniowiecznym grodzie – ubiory, zwyczaje, rozrywki i rzemiosło.
Jarmark to także święto handlu – impreza ta jest okazją dla regionalnych rzemieślników, rękodzielników, producentów żywności, gospodarstw ekologicznych oraz artystów na zaprezentowanie swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców.
Również Państwo mogą współtworzyć z nam to święto!
Dlatego też zwracam się do Państwa z ofertą wystawienia własnego stoiska handlowego podczas tegorocznego VII Jarmarku Klasztornego.
Bezpłatnie zapewniamy plac i dostęp do mediów, niezbędnych przy stoiskach, a osobom nieposiadającym własnych stoisk / namiotów umożliwiamy skorzystanie z przygotowanych przez nas drewnianych straganów.
Zależy nam na stworzeniu klimatu dawnego targu, dlatego stawiamy na różnorodność oferowanych towarów!
Warto skorzystać z okazji na zaprezentowanie się szerokiemu gronu potencjalnych klientów – nie mają Państwo nic do stracenia, a zyskać można wiele – Jarmark to szansa nie tylko na bezpośrednią sprzedaż, ale również nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i handlowych.
Niezależnie od tego czy jesteście Państwo rolnikami produkującymi żywność ekologiczną, oferujecie własne wędliny, oleje czy miody, produkujecie świece, mydła, czy tworzycie biżuterię, lepicie garnki lub wykonujecie ozdoby – wszyscy są mile widziani!
Chętnych prosimy o kontakt (w dogodnej dla Państwa formie) z Muzeum, w celu omówienia szczegółów. Odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.
Podstawą zgłoszenia Wystawcy jest wypełnienie i przesłanie na adres mailowy Muzeum "Karty zgłoszeniowej dla Wystawców" - do pobrania poniżej:
Karta zgłoszeniowa dla Wystawców (.docx)
Karta zgłoszeniowa dla Wystawców (.pdf)