Zimowa edycja targów Rękodzieło przed nami!

Wiosną ubiegłego roku ponad 50 wystawców z całej Polski pokazywało swoje produkty tysiącom gości odwiedzających Targi Kielce. Teraz czas na kolejną edycję. Targi Rękodzieło będą się odbywały od 30 listopada do 1 grudnia 2019 r.

        

 

 Wśród wystawców znajdą się między innymi firmy produkujące odzież i tekstylia, biżuterię z kamienia czy drewniane modele budynków. Na zwiedzających będą czekali również twórcy ręcznie wykonanych serwet i obrusów.

Kocyki, kołderki, poduszeczki, ale także beciki i pajacyki z nowoczesnych materiałów – to znowu coś dla rodziców, jeżeli chcą uzupełnić garderobę swoich pociech. Podczas wiosennej edycji ogromną popularnością cieszyły się także własnoręcznie wykonanie obroże, smycze i szelki dla psów. Właściciele czworonogów mogli wybierać spośród różnych wzorów oraz materiałów. Zachwyt śród małych zwiedzających, szczególnie damskiej części, wzbudziły mebelki i domki dla lalek wykonane w 100% z drewna. 

 

Równocześnie z zimową edycją Targów RĘKODZIEŁO odbywać się będą targi AGROTRAVEL&ACTIVE LIFE, ECO STYLE oraz HEALTH&BEAUTY, które w ubiegłym roku odwiedziło 20 tysięcy osób.

Kontakt: 

Menedżer targów

Małgorzata Kubicka 
 +48 41 365 13 48 
 +48 692 487 285