Jarmark Walentynkowy 2019 w Sandomierzu

Miasto Sandomierz po raz czwarty organizuje na swoim malowniczym i romantycznym Starym Rynku, w dniu 17.02.2019 r. Walentynkowe Święto Zakochanych, którego główną atrakcją będzie Jarmark Walentynkowy.

 

 

Organizator Jarmarku w szczególności zaprasza wystawców, których asortyment nawiązuje do Święta Zakochanych. Na Jarmarku mile widziane będą rękodzielnicze serca w różnej postaci oraz okazjonalne przedmioty takie jak: poduszki, koszulki, kubeczki a także inne propozycje związane z Walentynkami. W tym dniu panuje także zwyczaj obdarowywania słodkościami swoich wybranków serca, dlatego zapraszamy wszystkich wystawców, którzy mogą zaprezentować się ze stoiskiem z łakociami. 

 

Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miejski w Sandomierzu,  pl. Poniatowskiego 3, 27-600 Sandomierz, a uczestnikiem Jarmarku może zostać każda osoba, która zawarła z Organizatorem umowę uczestnictwa, poprzez podpisanie Formularza zgłoszeniowego wystawcy (formularz  pobrać ze strony ).

 

Udział w Jarmarku Walentynkowym jest bezpłatny zaś stoiska należy zorganizować we własnym zakresie.

 

Organizator Jarmarku prosi przed wypełnieniem formularza o dokładne zapoznanie się z regulaminem, gdzie widnieje odpowiedź na wiele pytań związanych z organizacją wydarzenia. Formularz zgłoszeniowy, należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres mailowy: 

 

Przyjemnego pobytu w Sandomierzu na IV Jarmarku Walentynkowym 2019!